+372 661 8000 | info@stell.ee

Me oleme kinnisvarakeskkonna
juhtimise ettevõte

Praktika

Hetkel tööpakkumised puuduvad. Kui Stell potentsiaalse tööandjana Sind kõnetab, siis saada meile oma kontaktid aadressile cv@stell.ee. Võtame ühendust, kui meil tekib Sinu teadmistele ja kogemustele vastav tööpakkumine.

Uudised

Kortermajade korrashoiust ja majandamisest, peale nende ehitamist või rekonstrueerimist

2024/02/02

Kuigi korteriühistute teadlikkus kortermajade paremast majandamisest on ajas kasvanud, leiab just elamute ehitusjärgse korrashoiu planeerimisel veel piisavalt arenguruumi. Seda kinnitab ka meie kortermajade ajas üha kasvav remondivõlg, mis erinevatel hinnangutel moodustab näiteks eelmise sajandi 60-90ndatel ehitatud 14 000 korterelamu omanikel rekonstrueerimiseks ja kaasajastamiseks puuduolevad 20-30 miljardit eurot. Korteriühistute paremaks majandamiseks tuleks kogu meie elukondlik kinnisvara, …

Kortermajade korrashoiust ja majandamisest, peale nende ehitamist või rekonstrueerimist Read More »

Kliendipõhine ärikinnisvara haldusteenus toob kulude kokkuhoiu

2024/01/11

Iga kliendi teenuste vajadus ja haldusmudeli kontseptsioon on täiesti erinevad ning kõikide puhul sama kontseptsiooni rakendamine ei ole õigustatud, kirjutab Stell Eesti AS-i kinnisvarahalduse ärisuunajuht Merike Kivisild. Ärikinnisvara haldusteenuse hangete puhul tuleks hoolikalt läbi mõelda, mis ootused on teenusepakkujale. Tänaste hangete trend on see, et küsitakse fikseeritud hinnaga haldusteenust ning soovitakse, et presenteeritakse konkreetset kinnisvara …

Kliendipõhine ärikinnisvara haldusteenus toob kulude kokkuhoiu Read More »

Kliendikogemuse uuringu 2023 kokkuvõte

2023/12/29

Kliendid soovitavad Stelli Stell viib iga-aastaselt läbi kliendikogemuse uuringut oma suurklientide hulgas. Uuringu eesmärgiks on mõõta klientide rahulolu ja kogemust meie ettevõtte teenuste kasutamisel. Uuringu valimi määramisel ja küsimustiku koostamisel lähtume rahvusvahelisest metoodikast, mille üheks oluliseks mõõdikuks on klientide soovitusindeks ehk Customer Net PromoterScore (cNPS). Soovitusindeks näitab meile lojaalsete klientide suhtarvu. Hea meel on tõdeda, …

Kliendikogemuse uuringu 2023 kokkuvõte Read More »

Stell – uus täht kinnisvarateeninduse taevas

2020/01/15

Stelli nimi on inspireeritud Stella polarise ehk Põhjatähe nimest. Põhjanael on olnud aastatuhandeid asendamatuks abiliseks navigeerimisel. See erk täht aitab määrata õige suuna ja võimaldab nii maadeavastajal kui kodu otsijal leida õige tee.

Loe edasi

Stell

Stelli ajalugu algab aastaga 1995. Meie rahvusvahelise ettevõtte kogemustepagas on suur ja katab rohkem kui sadat aastat tänu ühiselt jagatud tarkustele ja oskustele ISS-iga, maailma ühe suurima puhastus- ja haldusteenuste ettevõtete grupiga, millesse kuulusime ligi 15 aastat.
Stelli nime all tegutseme aastast 2020.
Stell on üle 1500 töötajaga ettevõte, mis pakub kinnisvarakeskkonna juhtimise teenuseid kogu Eestis. Meie esindused asuvad Tallinnas, Pärnus, Jõhvis, Tartus, Viljandis, Kuressaares ning Haapsalus.
Stell on üks juhtivatest kinnisvara korrashoiu ja haldamise teenuseid osutavatest ettevõtetest Eestis. Pakume erinevaid kinnisvaralahendusi rohkem kui 500 ärikliendile, lisaks haldame üle 300 korteriühistu üle Eesti.

Kontakt

Stell Eesti AS

A.H. Tammsaare tee 47
Tammsaare Ärikeskuse 6. korrus
Tel: +372 661 8000
e-post: info@stell.ee
Reg. kood: 10031220
KMKR number: EE100218734
Kiida Stelli teenindajat:
kiida@stell.ee