+372 661 8000 | info@stell.ee

Me oleme kinnisvarakeskkonna
juhtimise ettevõte

Stockmanni kaubamaja võtab kasutusele elektrostaatilise pihustussüsteemiga desinfitseerimislahenduse

11. maist taasavatud Stockmanni kaubamajas hakkab Stell regulaarselt läbi viima elektrostaatilise pihustussüsteemiga desinfitseerimist.

Stelli ostu- ja müügidirektori Margus Vällingu sõnul seisavad kõik taasavatavate kaubandus- ja teeninduspindade omanikud täna silmitsi nii klientide kui oma töötajate suurenenud ootustega puhtusele ja terviseohutusele. „Meie eesmärk puhastusteenuse pakkujana on leida maailmapraktikast üles parimad innovaatilised lahendused ning tuua need oma klientideni. Elektrostaatilise pihustussüsteemiga desinfitseerimine on kahtlemata üks nendest“, kinnitas Välling.

Tegemist on Eestis alles uue, kuid mujal maailmas juba rohkem kasutust leidnud innovaatilise desinfitseerimistehnoloogiaga. Selle käigus lisatakse puhastusainele pihustamisel elektrilaeng, mis tähendab, et positiivselt laetud aine osakesed ei lange üksteise peale, vaid liiguvad negatiivse või neutraalse laenguga pinna poole. Elektrostaatilise pihustussüsteemi kasutamisel kaetakse pinnad täielikult desinfitseeriva ainega, mis hävitab seal olevad viirused, bakterid, seened ja teised mikroorganismid. Desinfitseerimine hakkab Stockmannis toimuma ringmeetodil iga kahe tunni tagant.

„Meie jaoks on esmatähtis Stockmanni klientide tervis ja turvatunne, mistõttu oleme koostöös oma hea partneri Stelliga leidnud elektrostaatilise pihustussüsteemiga desinfitseerimise näol lahenduse, mis ühendab endas nii terviseohutuse kui ka efektiivse puhastustehnoloogia,“ sõnas Stockmanni direktor Marge Türner.

„Olgugi, et ostumaailmas pööratakse suurt tähelepanu välisele , on just pisidetailid need, mis nüüd tegelikult luubi alla tuleb võtta. Erinevad puutepinnad kärudel, käepidemetel, teeninduslettidel, iseteeninduskassades, järjekorra- ja parkimisautomaatidel, taarapunktides ja mujal – nende järjepideva ning targalt tasakaalustatud puhastamise ja desinfitseerimisega tagame turvalise ostukeskkonna Stockmanni klientidele,“ lisas Välling.

Aprillis viis Stell Apollo Kino Mustamäe kinosaalides esmakordselt Eestis läbi elektrostaatilise pihustamissüsteemiga desinfitseerimise. Loe lähemalt: https://www.postimees.ee/6953966/apollo-laseb-kinosaalid-elektrostaatiliselt-desinfitseerida