+372 661 8000 | info@stell.ee

Me oleme kinnisvarakeskkonna
juhtimise ettevõte

Stell Eesti ühendab endaga Balti Haldusgrupi

Stell Eesti AS ja peamiselt ärihoonetes haldus- ja hooldusteenuseid pakkuv 65 töötajaga Balti Haldusgrupp ühinevad.

Balti Haldusgrupp OÜ on 2015. aastal asutatud ettevõte, mis pakub kinnisvara haldus- ja hooldusteenuseid Balti riikides. Ettevõttes töötab 65 inimest, kelle seas nii puhastusteenindajad kui kinnisvarahaldurid.

„Liites Stelli pikaaegse rahvusvahelise kogemuse ja Balti Haldusgrupi professionaalse meeskonna, laieneb veelgi meie suutlikkus pakkuda klientidele kvaliteetset kinnisvara korrashoiu terviklahendust. Ühinemise tulemusel kujuneb Stelli kinnisvarahaldurite meeskonnast üks Eesti suurimaid,“ selgitas Stell Eesti tegevjuht Mikk Sillamaa.

Sillamaa sõnul on liitumine osa Stelli äristrateegiast, mis näeb lähiaastatel ette firma tegevuse laienemist nii Eestis kui teistes Balti riikides. „Haldusteenuse turg on konsolideerumas igal pool maailmas ja liikumas suuremate teenusepakkujate kätte. Eestis on need trendid alles väga lapsekingades, aga soovime olla nende protsesside eestvedaja ja ise kaasa aidata arendavatele muutustele turul. Suurema mahuga kaasneb suurem paindlikkus ja paremad võimalused olla klientidele ning koostööpartneritele hinnatud ja väärtuslik partner kinnisvarakorrashoiu segmendis Baltimaades,“ sõnas Sillamaa.

Ühinemisega seoses töötajate koondamist plaanis ei ole. Balti Haldusgrupi kõik tänased töötajad liituvad Stelli erinevate teenusüksustega. Balti Haldusgrupi klientidele jäävad kõik tänased lepingud kehtima, kuid muutub teenusepakkuja ärinimi.