+372 661 8000 | info@stell.ee

Me oleme kinnisvarakeskkonna
juhtimise ettevõte

Stell on Eesti Kinnisvara Korrashoiu Liidu partner

Meil on hea meel teada anda, et oleme alates septembrist Eesti Kinnisvara Korrashoiu Liidu (EKKL) ametlik koostööpartner.

Nimelt on EKKL kinnisvara korrashoiu kutseala kutse andmise mõistes tunnustanud erialase täienduskoolituse õppekavasid ja koolituse korraldajana Stell Koolitus- ja Kompetentsikeskust. Meie õppekavast leiate valiku koolitustest, mis vastavad kutse iga-aastase erialasele täiendkoolituse nõuetele ja sellega omandate aastase kohustusliku erialase täiendusõppe nõutava mahu. EKKL poolt tunnustatud õppekavadega saate tutvuda ja end sobivale koolitusele registreerida https://stellkoolitused.ee/teenused-ja-konsultatsioon/ekkl-tunnustatud-koolitused/

Sügissemestril korraldasime kolm erialast koolitust:

  • Tuleohutuse korraldamine ja tagamine kinnisvarakeskkonnas;
  • Ärikinnisvara optimaalse energiakulu saavutamine ja hoonete sertifitseerimine;
  • Kinnisvara tehnohoolduse korraldamine.

Koolitused viisid läbi oma ala professionaalid ja tuntud praktikud. Kinnisvara halduse teemadel tuntud kinnisvaraanalüütik, konsultant ja koolitaja Tõnu Toompark ja riiklikult tunnustatud kinnisvara halduse ekspert Tanel Tiits. Energiatõhususe olulisest ärikinnisvara haldamises andsid teadmisi Siim Meeliste, PhD Erkki Seinre ja PhD Mikk Maivel. Tuleohutusega viisid kurssi Kristjan Kulu, Kalju Õunmann ja Allan Kruus.

Kinnisvara korrashoiu ja haldusalaste koolituste vastu oli tuntav huvi. Kindlasti jätkame koolitusprogrammide täiendamisega, et uuel aastal veelgi aktuaalsemalt antud teemasid käsitleda ja huvilisi koolitada. Oleme uhked, et oleme saanud panustada oma töötajate ja teiste organisatsioonide arengusse, viies läbi 80 erinevat koolitust, kus on osalenud kokku üle 650 inimese.