+372 661 8000 | info@stell.ee

Me oleme kinnisvarakeskkonna
juhtimise ettevõte

Stell – uus täht kinnisvarateeninduse taevas

Stell on uus, alates 2020. aastast kasutusel olev kaubamärk Eesti kinnisvarateeninduse valdkonnas. Varasemalt kandis ettevõte nime ISS Eesti.

Stelli ajalugu Eestis sai alguse 1995. aastal, kui asutati ESS Puhastusteenused. Viimased 15 aastat kuulusime maailma ühe suurima puhastus- ja haldusteenuste ettevõtete gruppi ISS, mis tänu ühiselt jagatud tarkustele ja oskustele tagas meie ettevõttele enam kui sajandipikkuse kogemuste pagasi.

Mis on Stell?

Stell on kinnisvarakeskkonna juhtimise ettevõte. Keskendume kvaliteetse elu- ja töökeskkonna loomisele ning oma klientide vara eest hoolitsemisele ja selle parendamisele. 

Laia teenuste valikuga pakume kliendile kinnisvarakeskkonna juhtimise terviklahendust, mis lisaks klassikalisele kinnisvara korrashoiule ja haldamisele hõlmab ka erinevaid tugiteenuseid.

Teenuste arendamisel ja kontseptsiooni kaasajastamisel tugineme oma pikaajalisele rahvusvahelisele kogemusele kinnisvara korrashoiu ja haldamise valdkonnas. Soovime nii oma töötajatele kui klientidele pakkuda uusimaid töövahendeid ja -meetodeid ning paremate tulemuste saavutamiseks rakendada erinevaid valdkonnapõhiseid IT-lahendusi.

Stelli poolt pakutavad teenused aitavad muuta klientide töökeskkonna meeldivaks ja turvaliseks nii oma töötajatele kui nende klientidele. Seejuures on väga oluline roll klientide ja meie oma töötajate tagasisidel ning arvamustel.

 Ausus, arukus, aktiivsus

Stelli nurgakiviks on kolm „A“-d: ausus, arukus ja aktiivsus.Neid väärtusi kanname kõigis enda tegemistes. Oleme ettevõtlikud, uuendusmeelsed ja oma tegevusvaldkondades suunda näitavad. Soovime teha alati veidi rohkem kui meilt oodatud.

Stell leiutab, hoolitseb ja näitab teed

Stelli nimi on inspireeritud Stella polarise ehk Põhjatähe nimest. Põhjanael on olnud aastatuhandeid asendamatuks abiliseks navigeerimisel. See erk täht aitab määrata õige suuna ja võimaldab nii maadeavastajal kui kodu otsijal leida õige tee. Niisamuti aitab Stell leida õige tee ja liikuda edasi. Kasvõi tähtede poole.

Stelli arhetüübiks on leiutaja-looja, kelles avaldub ka hoolitseja omadusi. Nii leiutaja kui hoolitseja juhtivaks motiiviks on teha teistele head ja luua seeläbi paremat maailma. Nende mõlema siduvaks omaduseks on korraarmastus ja korra loomine.

Leiutajat kannustab innovatsioon ja loovus, ta soovib luua uusi asju, tehes seda läbimõeldult ja sihipäraselt, mõtestatult, mitte uisapäisa rapsides. Hoolitseja sooviks on teisi aidata – ta on nagu lapsevanem või tore vanem õde/vend.

Kuidas Stelli ära tunda?

Stelli sümboolika põhitoonid on sinine, helehall ja valge. Tunned meie uue sümboolika kindlasti lihtsasti ära nii sõidukitelt, töörõivastelt kui mujalt.