+372 661 8000 | info@stell.ee

Me oleme kinnisvarakeskkonna
juhtimise ettevõte

puhastusteenused

Stelli poolsed viirust ennetavad meetmed

Alates eriolukorra välja kuulutamisest Eestis seoses COVID-19 viiruse puhanguga oleme kasutusele võtnud kõik vajalikud ettevaatusabinõud tagamaks klientidele igapäevase teenuse osutamine ja sealjuures kindlustada, et meie inimesed oleksid terved ja hästi kaitstud.

Nõustame aktiivselt kõiki oma töötajaid meetmetega, millega töötaja saab iseennast tervena ja ohutuna hoida. Meie jaoks on oluline tähelepanu pöörata ning juhendada puhastusteenindajaid kasutama õigeid ning turvalisi töövõtteid, et ära hoida nakatumist. Sellega tagame ohutuma töökeskkonna ka klientidele.

Ennetavaks abinõuks on pöörata suuremat tähelepanu pindade puhastamisele, sest viirus võib levida ka pindade puudutamisel ning selle tulemusena kätega edasi kanduda. Selleks oleme välja töötanud täpsed juhised puhastustööde teostamiseks viiruse levikuperioodil. Kõrgendatud on tähelepanu erinevatel puutepindadel, mida sagedamini kasutatakse nagu lülitid, uste servad, linkide ümbrus, käsipuud, liftinupud, toolide selja- ja käetoed, tualettides paberi- ja seebidosaatorid, kõik ühiskasutuses olevad esemed kontoris ja avalikes ruumides.

Oleme valmis kliente täiendavalt aitama erinevate bakterite ja viiruste leviku takistamisel. Selleks oleme välja töötanud kahe etapilise puhastustusteenuse:

1 etapp – pindade puhastus igapäevasest mustusest
2 etapp – eelnevalt puhastatud pindade töötlemine desinfitseeriva ainega

Desinfitseerime peamiselt enim kasutatavaid puutepindasid lähtuvalt iga objekti eripärast. Desinfitseerimist viivad läbi puhastusteenindajad, kes osutavad hoolduskoristusteenust objektil. Teenuse tellimiseks võtke ühendust Stelli kontaktisikuga ning lepime kokku ruumide lisa desinfitseerimise teostamise meetmed ja intervalli.

Puhtuse ja üldise hügieeni hoidmine on hetkel määrava tähtsusega igal pool. Võtke meiega ühendust kui vajate konsultatsiooni, kuidas oma tööruumid võimalikult puhtana hoida, millist puhastussagedust ja -meetmeid oleks mõistlik rakendada teie objektil või kui soovite kasutada võimalust läbi viia suurpuhastus ruumides, mis hetkel on suletud. Lisameetmete rakendamiseks võtke ühendust Stelli kontaktisikuga. Uued päringud palume saata meie e-postiaadressile info@stell.ee.

Olge terved ning koos leiame lahenduse!